Blogs

0 Manas jaunākās ziņas

Manas jaunākās ziņas

Ir pagājis neliels laika sprīdis kopš pēdējā ieraksta. Pastāv apstākļi kas dažreiz kavē procesu virzīt tādā tempā kā esi iedomājies. Par laimi viss ir  atjaunots un es varu turpināt jums stāstīt par savu radošo dzīvi. Man ir jaunas ziņas, jo priekš sevis esmu atklājusi vēl vienu jaunu materiālu - polimērmālu. Kā jau aizrautīgs cilvēks bieži tiecos iemācīties ko jaunu. Pērļošanu un izšūšanu es neatmetu, tur viss turpinās.  Šī brīža iekāriens ir polimērmāls. Iemēģinu roku miniatūro skulptūru veidošanā. Teikšu diezgan piņķerīgi, bet man ļoti patīk. Man patīk miniatūras un smalkas leitiņas. Vajadzīga diezgan liela pacietība. Es ceru, ka man izdosies izveidot kādu kolekciju no šī brīnišķā materiāla. Kaut kas jau ir atradis īpašnieces. Jums parādīšu savus pirmos darbiņus, protams vēl ir jāpieslīpē šī tehnika.
0 Radīta vēl viena somiņa, ar kuru varu lepoties

Radīta vēl viena somiņa, ar kuru varu lepoties

Tām dāmām kuras prot novērtēt roku darbu, šī somiņa neliks vilties. (vairāk...)
0 Aizvadītā meistarklase

Aizvadītā meistarklase

Meistarklase piespraude “Dzērve” pagāja radošā gaisotnē. Lielu paldies gribu teikt dalībniekiem par izturību, jo meistarklse ilga piecas stundas. (vairāk...)
0 Starp meistarklasēm

Starp meistarklasēm

Starp meistarklasēm top arī citi darbiņi. Iedvesmojoties no Botičelli gleznas izdomāju izšūt šādu meitenes tēlu. Viss vēl ir procesā.
0 Mana pirmā izšūtā Kameja

Mana pirmā izšūtā Kameja

Kameja ir izsmalcināts skaistuma simbols, kurā saplūda skaistums un pilnība. Tiem, kas novērtē vintāžu un romantiku, šī būs nenovecojoša klasika. (vairāk...)
0 Ak šie lepnie putni – ērgļi

Ak šie lepnie putni – ērgļi

Ar katru dienu arvien vairāk pieaug mana mīlestība pret šiem lepnajiem putniem – ērgļiem.  Vēl viena somiņa, gaida tādu pašu lepnu īpašnieci. Esiet vienmēr burvīga un neatvairāma! (vairāk...)
0 Fināls

Fināls

Pēc ieilgušas pauzes, papildinu jaunumu sleju. Ir pagājuši vairāki notikumi. Viens no svarīgākajiem – es ar savu konkursa darbu iekļuvu finālā. (vairāk...)
0 Ekskluzīvu lietu cienītājiem

Ekskluzīvu lietu cienītājiem

Šī antikvārā zīda samta, vakara somiņa ar izšūtu  putnu karali ērgli, ir paredzēta ekskluzīvo aksesuāru cienītājiem. Somiņa ir vienā eksemplārā un atkārtojums nav paredzēts. Antikvārais zīda samts un citi materiāli ir iatvesti no Parīzes. Šī rokassoma var papildināt jūsu vakara kleitu, kā arī, ar to jūs varat paspīdēt darba atmosfērā. Vienmēr esiet neatvairāma un eleganta! Rokassoma ir 100% roku darbs. Ir pieejama www.livemaster/ligitaliberte
0 Konkursa darbs

Konkursa darbs

Katru gadu veikals @greenbird kopā ar Swarovki pārstāvjiem organizē rokdarbniecēm konkursu. Šogad tēma “Я”. (vairāk...)
0 Jauns gads, jauni plāni

Jauns gads, jauni plāni

Laiks tik ātri skrien, bet plānu daudz :) Esmu iesākusi somiņu kolekciju ar ērgļiem. Domāju, ka ātri to pabeigšu, tomēr izskatās, ka ieilgs . Šobrīd no somiņām esmu pārslēgusies uz konkursa darbu. Šo konkursu ik gadu organizē  greenbird.ru sadarbībā ar Swarovski. Fragmentus no konkursa darba pagaidām nelieku. Toties parādīšu fragmentu no jaunās kolekcijas. Attvainojos par attēla kvalitāti.
0 “Pērļošanas pamati” nobeigums

“Pērļošanas pamati” nobeigums

Pēc ieilgušas pauzes, turpinu rakstu par pērļu vēsturi. (vairāk...)
0 Pērļošanas pamati, 3. daļa

Pērļošanas pamati, 3. daļa

Tad XVIII gadsimtā, pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem atklāt venēciešu stikla meistaru ražošanas noslēpumus, Freistaat Thuringen meistariem tomēr izdevās radīt stikla bumbiņas, bet pavisam citādākas.Šīs vieglās pūstā stikla bumbiņas ir prieksteči mūsdienu eglīšu bumbām. (vairāk...)
0 Pērļošanas pamati

Pērļošanas pamati

Šobrīd daudzi nodarbojas ar pērļošanu, bet vai visi zina kā tad ir radušās pērles, tāpēc nolēmu izveidot rakstu ciklu “Pērļošanas pamati”, kurā būs neliels ieskats pērļošanas vēsturē un pamatlietas iesācējiem. Par pamatu izmantoju Marinas Ļaukinas grāmatu “Основы художественного ремесла Бисер” un interneta resursus. (vairāk...)