About me

Esat laipni gaidīti manā radošajā darbnīcā!

 

My name is Ligita Liberte, and I am brīvmāksliniece from Latvia. No pašas bērnības esmu zīmējusi sievietes tēlus ar dažādiem tērpiem un rotaslietām. Tomēr dzīve ienesa savas korekcijas, un es uzreiz nekļuvu par mākslinieci. Laikam ritot atradu veidu kā realizēt savas bērnības sapņus. Es sāku pievērsties rokdarbiem. Tas, kas sākās kā nesteidzīga laika pavadīšana, tagad ir kļuvis par manu pamatnodarbi. Mana iedvesma nāk no ceļojumiem, mūzikas, dabas, arhitektūras, no visām faktūrām, krāsām un matērijām … organiskām, rūpnieciskām, modernām un senām.

 

2012.gadā pabeidzu rokdarbu skolu, to var saukt par atskates punktu manai radošai darbībai. Šobrīd es pasniedzu pērļošanas kursus Olaines Pieaugušo centrā. Piecus gadus pēc kārtas organizēju pilsētas mēroga izstādes rokdarbniecēm pērļotājām.

 

Piedalos starptautiskos konkursos:

  • 2019. gads Fināliste. GREENBIRD 2019 ar Swarovski atbalstu Lielā konkurss, kategorijā kakla rotas (Krievijas Federācija, Maskava)
  • 2017. gads Uzvarētāja. PurpleFoxkonkurss “Noslēpumainainā svešiniece” ar šibori lentēm , kategorijāsomas (Ukraina, Kijeva)
  • 2012. gads Diploms. Starptautiskā izstādē “Art Teddy Planet” (Igaunija, Tallina)

 

Publications:

  • 2018. gads, publikācija grāmatā «Olainei 50»
  • 2017. gads Nr.6 Publikācija uz žurnāla Fashion Handicraft vāka

 

Pateicības raksts:

  • 2018. gads no Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas par ieguldījumu pieaugušo neformālās izglītības procesa veicināšanā un kvalitatīvamācību procesa nodrošināšanā.

 

My hobby is painting. Pārējā laikā es radu rotaslietas saviem klientiem. Savos darbos es pielietoju dažādas tehnikas un materiālus. Katra manis radītā rota ir ekskluzīva un unikāla, vienā eksemplārā, tajā tiek ieguldīta mīlestība un cītīgs darbs.

 

Your Ligita